HOME  |  horoskopy   |  uroda  |  zdrowie  |  modadom  | DIY kosmetyki  | kuchenne triki

     

 

   
VirtuEla >  Moda > co wiesz o UGG?

 

Obuwie UGG uchodzi za najwygodniejsze, jakie do tej pory wyprodukowano. Zostały zaprojektowane tak, aby można je było nosić bez skarpet, bo tylko wtedy mięsista sierść merynosa idealnie dopasuje się do bosej stopy swojego właściciela. Jeżeli w tym momencie wyobraziłaś sobie spocone stopy, popełniasz błąd w myśleniu.  W atentycznych UGG-sach wełniana sierść merynosów zawiera lanolinę, wspomagającą krążenie krwi, stopy są  również odpowiednio nawilżone, a wewnątrz panuje odpowiednia cyrkulacja powietrza, dzięki której stopy swobodnie oddychają.

Naturalna sierść pomaga również utrzymać odpowiednią, stałą temperaturę w różnym klimacie, dlatego UGG-sy można nosić przez okrągły rok. Jeżeli jednak, nie widzisz siebie w futrzanych butach w środku lata, nic nie tracisz.

W mroźne zimy będzie ci w nich ciepło, ale tylko do momentu, gdy temperatura na zewnątrz nie przekroczy -30°C.

Barwiona na ciemny odcień sierść może farbować. Jest to czymś naturalnym i z czasem minie. Nie ma się również czego obawiać, jeśli chodzi o zdrowie. Wszystkie materiały używane przy produkcji UGG, są naturalne i nie zagrażają zdrowiu.

Nie przejmuj się, że twoje nowe buty są przyciasne. Tak ma być! Kożuch potrzebuje czasu, by idealnie dopasować się do twojej stopy. I pamiętaj, te buty nosimy na bosą stopę i nikomu nie pożyczamy!

Jak nosić UGG?
UGG mają za zadanie grzać, dlatego nie warto wzorować się na mieszkankach Hollywood.

:: Zatem nie  zakładamy ich latem, nie łączymy z krótkimi spódnicami, szortami, nie wychodzimy w nich w stroju bikini na plażę!

::  Nigdy nie łączymy UGG ze spodniami PJ jak również spodniami dresowymi.

:: Nie łączymy UGG z ciężkimi długimi, kożuchami futrzakami czy innymi płaszczami uszytymi z podobnych skór. W takim przebraniu będziesz wyglądała jak Eskimos!

 

Jak czyścić UGG?
Twoje buty mogą przez długie lata być jak nowe, wystarczy o nie dbać! Możesz używać  specjalistycznych produktów do czyszczenia butów, lub po prostu korzystać z artykułów gospodarstwa domowego. Nigdy, przenigdy nie pierz butów w pralce!

Użyj zimnej wody, aby lekko zwilżyć powierzchnię obuwia nie zanurzając ich w wodzie.

Rozcięcz preparat do czyszczenie skóry z wodą 1:1 (lub wg instrukcji umieszczonej na opakowaniu detergentu). Odpowiednie preparaty są dostępne w sklepach obuwniczych.

Zabrudzone miejsca delikatnie przecieraj zwilżoną gąbką zanurzoną w uzyskanym preparacie, następnie spłucz czystą gąbką zamoczoną w zimnej wodzie.

W celu zachowania kształtu wypełnij środek butów papierowymi ręcznikami lub gazetami, po czym odstaw do wyschnięcia. Susz w pokojowej temperaturze z dala od kaloryfera lub słońca.

Po wyschnięciu "wyszczotkuj" zamsz ręcznikiem lub specjalnie do tego przeznaczoną szczotką dostępną w każdym obuwniczym sklepie.

Wnętrze butów możesz wydezynfekować nast. mieszanką:  2 łyżeczki pitnej sody zmieszaną z 2 łyżeczkami mąki kukurydzianej (mąka kukurydziana ma działanie zmiękaczająco-dezynfekujące). Możesz również dodać kilka kropli olejku zapachowego. Uzyskaną miksturę wymieszaj i wsyp do wnętrza butów, pozostawiając przez noc. Następnego dnia wnętrze porządnie wytrzep lub odkurz.

Zewnętrzną powierzchnię butów trzeba sprayować specjalną odżywką, jak również preparatem zapobiegającym wchłanianie wody i zanieczyszczeń.

Po sezonie dokładnie je wyczyść, po czym środek wypełnij gazetami by nie straciły swego fasonu.

 

Unikaj
Wkładania spodni w cholewy. Skóra podatna jest na rozściągnięcia, przez co straci swoj fason.

Nie wydawaj pieniędzy na syntetyczne buty przypominające UGG. Podrabiane, syntetyki nie grzeją, śmierdzą i rozprzestrzeniają bakterie wewnątrz.

 

 

 

 

  

 


Replika vs Oryginał  
 
jak rozpoznać oryginalne UGG <<<
aaafffffff

 

Replika vs Oryginał
jak rozpoznać oryginalne ubrania od D&G <<<

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

  

 Replica vs. Oryginał
 
 
Prawie wszystko o UGG
UGG
Dolce&Gabbana
Marc Jacobs
Chanel
  

 

 

Rady ekspertów

 
Zakupy krok po kroku
Porządki w szafie
W pułapce wyprzedaży
Pod okiem stylistki
Jak zostać modelką
 
Fashion
 
 
Metro-Styl
Grzechy stylu JEJ
Grzechy stylu JEGO

Fakty i mity o modzie
Modowe blogi
Nowe czarne
DIY modne przeróbki
Rodzaje toreb damskich
Galeria obuwia 2013
Jak oswoić się z butami
Sekrety z czerwonego dywanu


 

 Techniki kamuflażu

 
Dżinsy
Bikini
Mała czarna
Rady stylistów
Gdy pieniądze nie grają roli
 
 
Najdroższe torebki świata
Najdroższe buty damskie
Najdroższe dżinsy świata
VirtuEla

Kontakt
Reklama

 


 


 Copyright All rights reserved.
EncykopediaNowoczesnejKobiety VirtuEla1993-2013 
Copyright | Kontakt