Jak odróżnić oryginalne buty UGG od repliki
    

HOME  |  horoskopy   |  uroda  | zdrowie  |  modadom  | DIY kosmetyki | intrygująca kuchnia

 

 

       

 

   
VirtuEla >  Moda >
Po czym rozpoznać oryginalną odzież Dolce&Gabbana D&G ?

 

 

www.dolcegabbana.com
Jedna z najczęściej podrabianych marek! Ok 99% towarów widzianych na aukcjach to podróbki! Jeżeli nie jesteś koneserką tej marki i chciałabyś uniknąć nieudanego zakupu ten tutorial jest dla ciebie!


 

Najprostrzym sposobem rozpoznania oryginału od podróbki jest metka, na której widnieje logo firmy z dodatkowymi dwiema wszywkami (jedna podwójna ITTIERRE i druga z rozmiarem). Tła metek, są zawsze w kolorze bieli z czarnymi napisami lub czerni z białymi napisami.  Linia Dolce & Gabbana w przeciwieństwie do D&G nie posiada żadnych hologramów! Fałszerzom często brakuje tej istotnej wiedzy i dlatego, może to być bardzo prosty sposób na zidentyfikowani fałszywki.... ale czytaj dalej...

Tkaniny
Dolce & Gabbana zalicza się do najekskluzywniejszej linii odzieżowych, dlatego materiały wykorzystywane w produkcji są najwyższej jakości. Tkaniny powinne być miłe w dotyku, gładkie, doskonałe, kosztowne.

Szwy
Szwy na oryginalnej odzieży Dolce & Gabbana będą zawsze czyste, zwarte i wolne od wad. Kolor ściegu pasuje do podstawowego koloru ubrania. Szwy nie powinne się pruć ani luzować.

Dolce & Gabbana D&G vs Dolce & Gabbana

Istnieją dwie główne marki w Dolce & Gabbana: D&G, która specjalizuje się w szyciu wygodnych ubrań, takich jak dżinsy czy T-Shirty oraz Dolce&Gabbana, ekskluzywna linia specjalizująca się w szyciu odzieży luksusowej i kosztownej, couture, na przykład: koszule, kreacje, garnitury, ktąre są produkowane w limitowanej ilości.

Oraz podrzędne: D&G Mare (spec. w strojach kąpielowych, odzieży plażowej), nazbyt tanie o marnej jakości. Prawdopodobnie nikt tego nie podrabia.  A także linia dziecięca D&G Junior.


D&G JEANS
Ponad 99% wszystkich D&G i Dolce&Gabbana dżinsów oferowanych każdego dnia w serwisach aukcyjnych są replikami, nic więc dziwnego, że potencjalny nabywca nie jest w stanie odróżnić oryginału od repliki.  Perfekcyjne zdjęcia towarów, tysiące "Super Sprzedawców" na całym świecie.... z tym, że jedna firma nigdy nie będzie w stanie tego wyprodukować. Pomimo zakazu sprzedaży podróbek biznes kwitnie na całego.


Dolce & Gabbana z siedzibą w Mediolanie posiada kilka linii, dwie z nich są codziennie sprzedawane w serwisach aukcyjnych, a są to: D&G (druga linia) i Dolce & Gabbana (pierwsza linia). Każda linia jest produkowana w innych miejscach, w różnych wzorach i na bardzo różne "know how" style.

Dolce&Gabbana pierwszej linii jest produkowana w Dolce&Gabbana Industies, niedaleko Mediolanu, tymczasem D&G "know how" to marka produkowana przez Ittierre w pobliżu Neaples. Jak widać podobnego typu jeansy, pod tą samą nazwą (Dolce&Gabbana) są produkowane w bardzo różnych miejscach i bardzo różnych stylach, po to, aby była widoczna różnica pomiędzy.

Wyprodukowane w dwóch różnych fabrykach, nie mają ze sobą nic wspólnego, jednak nazwą należą do siebie.

Niektóre zreplikowane dżinsy, są coraz łatwiej do rozpoznania, gdyż posiadają wszyte etykiety "Dolce & Gabbana", ale wykazują D&G tags.


Masowa sprzedaż Dolce&Gabbana Jeans jest chyba dobrym powodem do wątpliwości, przede wszystkim z powodu ograniczonej liczby produkcji, po drugie dlatego, że nikt nigdy nie będzie w stanie uzyskać licencji na sprzedaż tak dużej ilości autentycznych towarów. Nawet D&G.

Ceny autentyków wahają się w granicach od 800-4tys. zł za parę. Nic dziwnego, że takie spodnie muszą być najwyższej jakości, wykonane z dosadną dbałością o najmniejsze szczegóły.

Pamiętaj, że wszystkie oryginalne dżinsy posiadają wygrawerowane Dolce&Gabbana lub D&G logo na wszystkich nitach, guzikach oraz przy suwakach w zamkach od zewnętrznej i wewnętrznej strony spodni.

Jeżeli od wewnętrznej strony spodni nity są puste spodnie są podrobione!

 

W skrócie...raz jeszcze

Napis na etykiecie Dolce Gabbana będzie zawsze czarny na białym tle lub biały na tle czarnym.

Dolce&Gabbana nie posiadają hologramów. Hologramy posiadają jedynie D&G, których napisy, są widoczne tylko przy ultrafiolecie.

Dolce & Gabbana nigdy nie będzie w rozmiarach S, M i L. Jedynie D&G może posiadać takie rozmiary, ale również bardzo rzadko.

Dolce&Gabbana nie będzie z dodatkowym logo D&G.

D&G może posiadać dodatkowy napis Dolce&Gabbana.

Wewnętrzne wszywki, zszyte czystym, zwartym ściegiem. Obok etykiety z logo muszą być dodatkowe: z podanym rozmiarem oraz ITTIERRE ITALIA, podwójnie "złożona", wszyta, górną warstwą. 

 


 

  

   Replika vs Oryginał  
 
jak rozpoznać oryginalne ubrania od
Marc Jacobs
<<<
aaaaaaa

 Replika vs Oryginał
jak rozpoznać oryginalne ubrania od
D&G
<<<

 

 

 


 

 

 

  

 Replica vs. Oryginał
 
 
Prawie wszystko o UGG
UGG
Dolce&Gabbana
Marc Jacobs
Chanel
  

 

 

Rady ekspertów

 
Zakupy krok po kroku
Porządki w szafie
W pułapce wyprzedaży
Pod okiem stylistki
Jak zostać modelką
 
Fashion
 
 
Metro-Styl
Grzechy stylu JEJ
Grzechy stylu JEGO

Fakty i mity o modzie
Modowe blogi
Nowe czarne
DIY modne przeróbki
Rodzaje toreb damskich
Galeria obuwia 2013
Jak oswoić się z butami
Sekrety z czerwonego dywanu


 

 Techniki kamuflażu

 
Dżinsy
Bikini
Mała czarna
Rady stylistów
Gdy pieniądze nie grają roli
 
 
Najdroższe torebki świata
Najdroższe buty damskie
Najdroższe dżinsy świata
VirtuEla

Kontakt
Reklama

 


 


 Copyright All rights reserved.
EncykopediaNowoczesnejKobiety VirtuEla1993-2013 
Copyright | Kontakt