Horoskop Majów                 | Home | Urody | Kulinarny | Czarny |
 
     
 

 

[2.02-21.02]  [22.02-13.03]  [14.03-02.04]
[
03.04-22.04]  [23.04-12.05]  [13.05-1.06]
[
2.06-21.06]  [22.06-11.07]  [12.07-31-07]
[
01.08-21.08]  [22.08-9.09]  [10.09-29.09]
[
30.09-19.10] [20.10-08.11] [09.11-28.11]
[
29.11-18.12] [19.12-07.01] [08.01-21.01]
Kliknij na wybraną datę urodzenia

 

 

 

TURKUS - Turkus uważano za kamień pomagający
w sprawach miłosnych i chroniący od śmierci. Urodzeni
w tym okresie mają zgodny i pozytywny charakter, są
życzliwe, sprawiedliwe, dyskretne, uprzejme i uczciwe, gościnne, hojne razz są dobrymi przyjaciółmi. Kochają
swoje dzieci i są dla nich przyjaciółmi. Mają poczucie
estetyki i piękna.

[Powrót]

 

 

 

ONYKS - Ciemnobrązowy, półszlachetny kamień, symbol ziemi uprawnej. Urodzeni w tym okresie mieli przepowiedziane raczej ciężkie życie z powodu braku u nich silnego charakteru. Często są uzależnieni od innych i mało wytrwali, ale są zdolni i mają dobrą pamięć. Cenią sobie spokojny tryb życia. Są nadwrażliwi, co nie ułatwia im życia. Są szczęśliwi z osobami, ktśre rozumieją ich słabe cechy charakteru.

[Powrót]

 

 

DIAMENT - Osoby - Diamenty odznaczaja się silną wolą i pracowitością. Dzięki tym cechom osiagają sukcesy. Są wśrod nich ludzie uparci i niezrownoważnieni, ale wytrwali fizycznie. Lubią ruch i ryzyko. Przeważnie nie mają szczęścia w milości. Są uzdolnieni, odznaczają się bystrością i inteligencją.

 

 

[Powrót]

 

 

 

RUBIN -  Urodzeni w tym przedziale czasowym to ludzie zdecydowani, dążący uparcie do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. Zależy im na władzy i na osiągnieciu korzyści materialnych. Sa praktyczni i oszczędni, patrzą na wszystko realnie. Lubią przewodniczyć, także w rodzinie. Są domatorami.

 

 

 

[Powrót]

 

 

 

SZAFIR - Osobom urodzonym w tym okresie czasu Majowie przepowiadali prognozy pomyślne, bowiem główną ich cechą charakteru jest mądrość życiowa, rozsądek i roztropność, pracowitość i wytrwałość. Są to ludzie praktyczni. Przywiazują dużą wagę do spraw materialnych. Długo zastanawiają się nad tym co robią. Mają poczucie odpowiedzialności, dbają o rodzinę i są wierni.

 

 

[Powrót]

 

 

 

 

AGAT -  Szmaragdy są życzliwi i bezinteresowni, inteligentni i pomysłowi o żywym usposobieniu. Mniej dokładni i systematyczni. Bardzo dobrze radzą sobie w życiu. Przywiazują ogromną wagę do uczuć, potrafią gorąco kochać.

 

 

[Powrót]

 

 

 

 

CHALCEDON -  Według Majów urodzeni pod tym znakiem to indywidualiści, ktśrych interesują przede wszystkim rćżne idee. Nie podchodzą oni do życia realnie czy praktycznie. Szukają przyjaciol o podobnych upodobaniach, nie narzucają otoczeniu swojego zdania. Ludzie ci są inteligentni, potrafią być dowcipni.

 

 

[Powrót]

 

 

 

SELENIT -  Ludzie z okresu Selenitu sa spokojni, taktowni, grzeczni, ceniący sobie maniery. Są raczej konserwatystami. Mają trudności w dobieraniu sobie partnerów, ale jeśli juz obdażą kogoś uczuciem, są wierni i oddani. Mają oni talenty twórcze, poetyckie, muzyczne lub aktorskie. Są bardzo przywiązani do swoich rodzin.

 

 

[Powrót]

 

 

 

SZMARAGD -  Ludzie o tym symbolu mają różne charaktery - urodzeni w pierwszych dziesięciu dniach, to ludzie pracowici i solidni, w pozostałych - lekkomyślni, zmienni nie dbający o dobrą opinie. Wiekszość z nich jednak to ludzie inteligentni i zdolni, z poczuciem estetyki i piękna. W działaniach są za mało konsekwentni. W miłości rzadko stali i wierni. W życiu bardziej liczą na szczęście niż na własna prace, niektórzy mają problem z hazardem.

 

[Powrót]

 

 

TOPAZ - Osoby urodzone w tym okresie odznaczają się wesołym usposobieniem, życzliwoscią i wielką serdecznoscią dla innych. Mogą też być porywcze, ale nie potrafią się długo gniewać. Lubią w życiu komfort i są eleganccy, ale też trochę próżni. Lubią się chwalić, do niepowodzeń się z reguły nie przyznają. Są ruchliwi. Lubią podróżować.

 

[Powrót]

 

 

JADEIT - Dla tych ludzi prognozy są pomyślne, dopisuje im szczęście. Podchodzą do wszystkiego dyplomatycznie, a w uczuciach kierują się rozsądkiem. Są także wśród nich ludzie dyspotyczni, skłonni do podporządkowywania sobie otoczenia. Liczą zawsze na siebie. Długo szukają partnera do wspólnego życia.

 

[Powrót]

 

 

 

KARNEOL -  Karneoli  to ludzie, których cechuje mądrość, zdrowy rozsądek i   pogodne usposobienie oraz powaga. Część z nich obdarzona jest talentem artystycznym. Te cechy ułatwiają im życie. Mimo, że są bezpośredni i otwarci, to spoufalać się nie lubią. Cenią sobie takie wartości jak autorytet i szacunek. Starają się osiągnąć dobrą pozycję towarzyską.

[Powrót]

 

 

 

LAZURYT - Lazurytom przepowiadano długie, dostatnie życie. Mają oni zgodny charakter i cechują się życzliwością. Wiekszosc z nich interesuje sie nauka i nauczaniem innych. Nie lubią monotonii, a życie rodzinne męczy ich. Są egocentryczni, pewni siebie, a swoje poglądy i gusty narzucają innym.

 

 

[Powrót]

 

 

 

OPAL -  Opale mają zdecydowany charakter, są energiczni i potrafią walczyć o swoje. Nie przywiazują szczególnej wagi do dóbr materialnych, raczej zależy im w życiu na dobrej pozycji społecznej. We wszystko angażują się czułym sercem. Są inteligentni i mają bystry umysł, ale brak im dypolomacji w postępowaniu.

 

 

[Powrót]

 

 

 

AKWAMARYN - Ludzie urodzeni w tym okresie mają  charaktery skomplikowane, trudne do zbadania. Są uprzejmi, życzliwi i bezinteresowni. Potrafią robić więcej dla innych niż dla siebie. Są oddanymi przyjaciółmi. Swoim partnerom stawiają wysokie wymagania i sami są zdolni do największych poświęceń.

 

[Powrót]

 

 

KORAL -  Koralom już od najmłodszych lat dopisuje humor. Mają do wszystkiego zapał i odznaczają się wysoką sprawnością. Só śmiali i pełni optymizmu. Podejmują decyzje reagujac impulsywnie, nie boją się ryzyka. Na niepowodzenia życiowe reagują spokojnie, nie przejmując się niczym. Nie są zbyt pracowici. W sprawach milości kierują się temperamentem, nie mogą utrzymać długo znajomości.

 

[Powrót]

 

 

 

AMETYST -  Ludzie z symbolem Ametystyu są mądrzy, kierują się we wszystkim zdrowym rozsądkiem, są ambitni i pracowici. Cieszą się zaufaniem u innych. Są szczerzy i bezpośredni. Stawiają rodzinę na pierwszym miejscu.

 

[Powrót]

 

 

MALACHIT - Ludzie urodzeni w tym okresie są spokojni, poważni, pracowici i dokładni. Dbają o rodzinę i starają się zapewnić jej jak najlepszy byt. Chcą się zawsze pokazać z jak najlepszej strony. Lubią wykształcone towarzystwo. W milości są zarówno sentymentalni, jak i realni. Jednym słowem są to ludzie solidni, na których można polegać.

 

[Powrót]

KONIEC