|Home | Majów | Urody | Kulinarny

 

Z
przymróżeniem
oka

 

 

 

     
 

 

Kliknij na wybrany znak zodiaku

[Baran] [Byk] [Bliznięta] [Rak] [Lew] [Panna] [Waga]
[
Skorpion] [Strzelec] [Koziorożec] [Wodnik] [Ryby]

 

 

BARAN (21.03 - 20.04) - Urodzeni pod znakiem barana,
są z  natury ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem można skłonić Barana do przyswojenia minimum wiedzy. W pracy osoby spod tego znaku dzięki swojej tępocie dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują na wysokie stanowiska. W kontaktach towarzyskich Barany są z reguły niezmiernie uciążliwe i przy najmniejszym pretekscie wywołują karczemne burdy i pijatyki. Na szczęście żyją krótko. Plują.

 

BYK (21.04 - 21.05) - Wdzięk powiatowego Casanowy i skłonności homoseksualne. Niczym nie zmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi się mizdżyć. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.

 

BLIZNIETA (22.05 - 21.06)  - Ludzie spod tego znaku nie osiągają wogóle dojrzałości, zarówno intelektualnej jak i uczuciowej. Jedynie co naprawdę potrafią to raz w tygodniu wypełnić kupon totolotka. Niezdarnie ukrywają, że największą przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, że kradnie. Koniecznie rewidować przed wyjściem.

 

RAK (22.06 - 22.07) -  Szkoda słów. Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod tym znakiem oszukują, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnię. Rakom nie można wierzyć nigdy i w niczym. Jeżeli rak twierdzi, że ceni twoją przyjaźń, to możesz mieć pewność, że przed godziną napisał na ciebie donos. Raki stale komuś czegoś  zazdroszczą. Po 25 roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby.

 

LEW (23.07 - 23.08) -  Urodzeni pod znakiem Lwa od dzieciństwa mają skłonności do narkomanii, pijaństwa, najbardziej brutalnej rozpusty. Nie lubią się uczyć, z trudem kończą szkoły, nawet specjalne. Uwielbiają krzywoprzysięstwo i uwielbiają stawać przed sądem. Zdemaskowani wywołują awantury i dantejskie sceny. W życiu rodzinnym Lwy w szczęściu nie uczestniczą.

 

PANNA (23.08 - 22.09) - Przez całe życie towarzyszy im stress wynikający z seksualnego niewyżycia. Sprawa jest beznadziejna, bo Panna zarówno rodzaju żeńskiego jak i męskiego jako partner erotyczny wykazuje wdzięk słonia i pomysłowość królika. Dzieci ze związku panny z jakimkolwiek innym znakiem kończą na ogół w klinikach nerwic. Umysłowo panna pozostaje 100% dziewicą.

 

WAGA (23.09 - 23.10) - Trzeba mieć prawdziwego pecha, żeby się urodzić pod tym znakiem. To przesądza właściwie o wszystkim. Wagi mają krótką pamieć, wzrok, dwie lewe ręce, tępy słuch i dowcip, a ambicje zawodowe i poczucie humoru w zaniku. Nie mają szczęścia do pieniędzy, powodzenia w miłości, rozumu i zdrowia. Ze względu na to co Wagi mają i to czego nie mają - są idealnymi małżonkami.

 

SKORPION (24.10 - 22.11) - Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że w licznych niepowodzeniach Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością opluwa wszystkich dookoła. Po cichu dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO.

 

STRZELEC (23.11- 21.12) - Osobnik spod tego znaku ma dużo energii i pomysłowości - urodzony działacz społeczny. Oczywiście, do czego się nie weźmie - spieprzy. W dzieciństwie zabiera najmłodszym cukierki. Ma skłonności do samogwałtu i podglądania w toaletach. Na starość spisuje wspomnienia, od początku do końca zmyślone.

 

KOZIOROZEC (22.12 - 20.01) - Każde zdrowe i dbające o swój rozwój społeczeństwo powinno natychmiast izolować wszystkie Koziorożce. Koziorożec, sam alkoholik i analfabeta, chętnie deprawuje młodzież i gwałci staruszki, póki nie popadnie w impotencję. Nadaje się do kopania rowów i to pod nadzorem. W życiu rodzinnym przeważnie bije.

 

WODNIK (21.01 - 20.02) - Ma pociąg do gastronomii kategorii IV. Nigdy nie oddaje pożyczonych pieniędzy. Meżczyźni spod tego znaku wcześniej czy później okazują
się ekshibicjonistami a kobiety nimfomankami.W zakładach penitencjalnych czują się nieźle.

 

RYBY (21.02 - 20. 03) - Bez przerwy udają. Ciągłe niepowodzenia i nieporozumienia w pracy i w domu.
Prochu na pewno nie wymyślą. Ryba sprawdza sie wyłącznie jako kontroler biletów. Lubi pornografię. Broń Boże nie dopuszczać do urządzeń bardziej skomplikowanych niż tłuczek do kartofli, bo zepsuje. Znak sprzyjający - żaden.