HOME  |  horoskopy   |  uroda  | zdrowie  |  modadom  | DIY kosmetyki | intrygująca kuchnia

 

 

       

 

   
VirtuEla >  Moda > sekrety gwiazd z czerwonego dywanu

 

 

Pomimo, że hollywoodzkimi gwiazdami nie jesteśmy i nie dla nas Oscary, to jednak od czasu do czasu czekają nas jakieś wielkie wyjścia, na których musimy wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie.

Oto kilka cennych trików od celebrytkek z czerwonego dywanu i ich stylistów, dzięki którym, poczujemy się jak niejedna z nich.

 

Zapewne nieraz zastanawiałyście się, w jaki sposób gwiazdy na wielkiej gali  czy modelki z wybiegu radzą sobie w niebotycznie wysokich obcasach.

Otórz na wszystko jest metoda. Do najpopularniejszej zalicza się przyklejenie stopy do wkładki buta przy pomocy obustronnej taśmy lub przy użyciu "hollywoodzkiej taśmy". Niektóre panie wspomagają stabilność obuwia, spryskując jego wnętrze lakierem do włosów.

Wysokie obcasy napinają mięśnie nóg, dzięki czemu patrzący na nas z boku nieznajomy, jest przekonany, że godzinami pocimy się na siłowni. Prawdą jest, że to tylko optyczne złudzenie.   Sztab stylistów twierdzi jednogłośnie: czym wyższy obcas tym lepszy efekt.  Zalecane 13-16cm (wraz z platformą) pod warunkiem, że dasz radę w nich wytrzymać!

Nowe buty zazwyczaj miewają dość śliską podeszwę, dzięki której można łatwo wywinąć fikołka. Tu kłania się papier ścierny, który zredukuje jej poślizg.

 

Czas na garderobę. Zapierające dech kreacje od najlepszych projektantów, do tego bezcenna biżuteria wysadzana diamentami.... w myślach zastanawiasz się: "jak one mogą sobie na takie luksusy pozwolić"? Ale, nie ma co zazdrościć, wszystkie te kreacje z drogocenną biżuterią włącznie, są wypożyczone. Nikt o zdrowych zmysłach, pomimo niewyobrażalnych dla nas gaż i sławy nie wyda kilkuset tysięcy na jednorazowe wyjście.

"Wartość jednej sukni waha się pomiędzy 30,000 a 60 tys. dolarów. Są projektowane w pojedynczych egzemplarzach na tę szczególną noc. Po takiej "imprezie" suknie jadą dalej w świat i są używane przy sesjach zdjęciowych do różnych magazynów" - mówi Verdi.

Suknie nie są szyte na miarę dla poszczególnej gwiazdy, dlatego styliści muszą się ciężko nagimnastykować, zanim kreacja będzie idealnie dopasowana do figury danej "użytkowniczki".

"Suknie są szyte z myślą o wysokich modelkach, natomiast aktorki nie grzeszą wzrostem. Odzież jest zawsze podkładana i podklejana. Wszystkie te triki muszą być wykonywane z dbałością, by nie uszkodzić odzieży, ale przede wszystkim zapewnić jak największy komfort osobie w niej występującej, co nie zawsze kończy się sukcesem".

"Istnieje wiele sposobów na kamuflaż zbyt obszernej sukni, zmniejszenie głębokiego dekoltu czy za szerokich rękawów. Body w cielistym kolorze nie tylko wyszczuplają, lecz również dzięki nim jesteśmy w stanie idealnie dopasować suknię do sylwetki. Do nich można z łatwością podopinać czy dofastrygowywać to co jest zbędne w kreacji. Drugą metodą są różnorodne taśmy, bez nich takie triki byłyby praktycznie niemożliwe".

Co czynią celebrytki, że pod ich pachami nigdy nie ma ani kropli mokrego śladu? Czyżby się nie pociły? Ależ skąd! One po prostu mają swoje sposoby. Na "pachowe", problemy są przeciwpotowe wkładki, zabezpieczające przed plamami od potu i antyprespirantów (niektóre używają zwykłych wkładek higienicznych). Inną prostą metodą jest lakier do włosów, sprayowany po uprzednim nałożeniu antyprespirantu.

Praktycznie, lakier do włosów używany jest do całego ciała i twarzy. Dzięki niemu makijaż staje się trwalszy, a ciało sprawia wrażenie sprężystego. Oczywiście ta metoda dobra jest tylko od czasu do czasu. Przed użyciem, należy sprawdzić czy skóra nie zareaguje alergicznie. Więcej na ten temat w trikach kosmetycznych.

Uniesiony, ponętny i wydajny biust, jest zasługą silikonowych wkładek i push-upów, a sutki można ukryć pod specjalnymi nalepkami na sutki lub zwykłymi wacikami kosmetycznymi,  włożonymi do buistonosza.

Co celebrytki mają w swoich torebkach?

podstawa: matujące bibułki do twarzy, błyszczyk do ust i oczywiście komórka, bo bez niej ani rusz!

Jeżeli wybierasz się w białej kreacji, warto mieć przy sobie białą kredę, która w ekspresowym tempie zakamufluje niezaplanowane plamy podczas imprezy.

O zapasowych pończochach nie wspominam, bo pewnie każda z was zawsze ma je przy sobie.

Zapachowe chusteczki, używane do suszarek idealnie zredukują elektryzującą się odzież.

I na zakończenie jedna podstawowa i najważniejsza rada! Bez względu na to, czy będziecie miały na sobie tanią sukienkę z drugiej ręki czy też najnowszą suknię z wybiegu, zawsze najważniejsza jest pewność siebie.

 

  

 


Sekrety gwiazd -  czyli
niesamowite sztuczki i triki pięknego
wyglądu
<<<
aaaaaaaaa

 

Sekrety gwiazd - jak pozować do
zdjęć
<<<

 

 

 


 

 

 


 

 

  

 Replica vs. Oryginał
 
 
Prawie wszystko o UGG
UGG
Dolce&Gabbana
Marc Jacobs
Chanel
  

 

 

Rady ekspertów

 
Zakupy krok po kroku
Porządki w szafie
W pułapce wyprzedaży
Pod okiem stylistki
Jak zostać modelką
 
Fashion
 
 
Metro-Styl
Grzechy stylu JEJ
Grzechy stylu JEGO

Fakty i mity o modzie
Modowe blogi
Nowe czarne
DIY modne przeróbki
Rodzaje toreb damskich
Galeria obuwia 2013
Jak oswoić się z butami
Sekrety z czerwonego dywanu


 

 Techniki kamuflażu

 
Dżinsy
Bikini
Mała czarna
Rady stylistów
Gdy pieniądze nie grają roli
 
 
Najdroższe torebki świata
Najdroższe buty damskie
Najdroższe dżinsy świata
VirtuEla

Kontakt
VirtuAlna Reklama

 


 


 Copyright All rights reserved.
EncykopediaNowoczesnejKobiety VirtuEla1993-2013 
Copyright | Kontakt